Lista kandydatów niezakwalifikowanych w postępowaniu rekrutacyjnym Technikum Nr 1 im. prof. Wacława Żenczykowskiego w Kłodzku

Lista kandydatów niezakwalifikowanych w postępowaniu rekrutacyjnym

Technikum Nr 1 im. prof. Wacława Żenczykowskiego w Kłodzku

Najniższa liczba punktów uprawniająca do przyjęcia: 36.35

NazwiskoImięDecyzja
BanaszekNatanniezakwalifikowany
BednarczykWeronikaniezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
BezrukowAmelianiezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 2 preferencji)
BędkowskaXymena Annaniezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
BiegunMartynaniezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
BoczkowskiŁukaszniezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
BodzekNatalianiezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
BonarekDawidniezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
BorońJakubniezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
BorysiewiczJakubniezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
CergierOliwianiezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
CichySzymonniezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
CieślaOliwianiezakwalifikowany
CygalAdamniezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
CzerkesAmadeuszniezakwalifikowany
DanieleckaKlaudianiezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
DrzazgowskiNikodemniezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
DworakMarcelniezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
FligWiktorianiezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 2 preferencji)
GalasSzymonniezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
GrabiecOliwianiezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
HauslerAmelianiezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
HawrylakMaciej, Krzysztofniezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
HermannMałgorzataniezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
HołystOliwierniezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
IONASCOPAULINAniezakwalifikowany
JastrząbDominikniezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
JastrzębskiKonradniezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
Jurakfabianniezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 2 preferencji)
JurekMarcelniezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
KamińskaMagdalenaniezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
KamińskaNatalianiezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
KnopekNicollniezakwalifikowany
KomendaJulianiezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
KopaczWiktorianiezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
KopećNatalianiezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
KorczakBartłomiejniezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
KotopkaAleksandraniezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
KowalMiłoszniezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
KoziołGabrielniezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
KoźlakHubertniezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
KrauzeOskarniezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
KrawiecBartłomiejniezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 3 preferencji)
KretWiktoria Ewaniezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
KryjakŁukaszniezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
LiedtkeSamuelniezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
ListwanGrzegorz, Piotrniezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
ŁukasikEmilniezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 2 preferencji)
ŁuszczyńskiMarcinniezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
MajchrowiczKacperniezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
MałysiakJulianiezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
MarczakJakubniezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
MichońAleksandraniezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
MolikKinganiezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
NieckarzGrzegorzniezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
NiedźwickiIgorniezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 2 preferencji)
NiemasKacperniezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
OlejniczakWiktorianiezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
PacześnaZuzannaniezakwalifikowany
ParadowskiJakubniezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
PelisNicollniezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
PiątkowskaRóżaniezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
PielichatyJacekniezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
PielichatyPatrykniezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
PilczukJakub Janniezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 2 preferencji)
PołetekNatalia Annaniezakwalifikowany
PułanceckiSzymonniezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
RaczakWojciechniezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
RawickaZuzannaniezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
RudnickaWiktoria Danutaniezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
RybaBłażejniezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
RycombelTomaszniezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
RzymskiKacperniezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
SamselMagdalenaniezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
SerafinZuzannaniezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
SerwatkiewiczAmelianiezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
SłabickaMalwinaniezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
SmolakMonikaniezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
SobczyńskiPrzemysławniezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
StrapWiktorniezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
StropaJulianiezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
StrukJakubniezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
SzafarskiKrystianniezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
SzczepanekMikołajniezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
SzęszołAgnieszkaniezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
SzkudłapskiPatrykniezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
SzłapaNatalianiezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
SzwarcBłażejniezakwalifikowany
ŚwierzkoMonikaniezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
ŚwitalskaJulianiezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
TomaszewskiFabianniezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
TomkiewiczSzymonniezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
TrybulecJanniezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
TumiłoNadianiezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
TurekJustynaniezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
UrbaniakWiktorianiezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
WitczakLiliananiezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
WołoszyńskaAnnaniezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
WronaPatrykniezakwalifikowany
WrzeszczMartynaniezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
WydraDominikaniezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
WydraMartynaniezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
WzroślakMichałniezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
ZającWojciech Karolniezakwalifikowany
ZajączkowskaJulia Marianiezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)

Lista kandydatów niezakwalifikowanych w postępowaniu rekrutacyjnym

Branżowa Szkoła I Stopnia Nr 1 im. prof. Wacława Żenczykowskiego w Kłodzku

Najniższa liczba punktów uprawniająca do przyjęcia: 28.8

NazwiskoImięDecyzja
ChrzaszczMateuszniezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 2 preferencji)
GąsiorKacperniezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
KochanKacperniezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
KulawiakDanielniezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
ŁaszczukMarcelniezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
MajkutBartoszniezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
MorozińskiBartłomiejniezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
PułanceckiSzymonniezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
RadwańskiTomaszniezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
SŁOCKIADRIAN KRYSTIANniezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
STELMASZEKDAWIDniezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
SzeligiewiczKamilniezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
SzumnaAngelikaniezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
UrbaniakMateuszniezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
UrzędowskiBrajanniezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
WińskiHubertniezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
Przejdź do zawartości strony