Lista kandydatów zakwalifikowanych i niezakwalifikowanych w postępowaniu rekrutacyjnym Technikum Nr 1 im. prof. Wacława Żenczykowskiego w Kłodzku

Lista kandydatów zakwalifikowanych i niezakwalifikowanych w postępowaniu rekrutacyjnym

Technikum Nr 1 im. prof. Wacława Żenczykowskiego w Kłodzku

NazwiskoImięDecyzja
ANTOSZJANzakwalifikowany
AugustyńskiMaciejzakwalifikowany
BanaszekNatanniezakwalifikowany
BarszczewskaOliwiazakwalifikowany
BartynaBeatazakwalifikowany
BąkMarcelzakwalifikowany
BednarczykWeronikaniezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
BednarekMikołajzakwalifikowany
BEDNAREKDOMINIKzakwalifikowany
BezrukowAmelianiezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 2 preferencji)
BędkowskaXymena Annaniezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
BiegunMartynaniezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
BielińskaMartazakwalifikowany
BijakAntonizakwalifikowany
BilOliwiazakwalifikowany
BlacharczykIgorzakwalifikowany
BocanWiktoriazakwalifikowany
BoczkowskiŁukaszniezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
BodzekNatalianiezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
BogdanJulianzakwalifikowany
BonarekDawidniezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
BoraTobiaszzakwalifikowany
BorońJakubniezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
BorysiewiczJakubniezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
BudaAdrianzakwalifikowany
BujakKarolinazakwalifikowany
BuryJakubzakwalifikowany
BzowyKlarazakwalifikowany
CergierOliwianiezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
CharęzaWeronikazakwalifikowany
ChlebickiPiotrzakwalifikowany
ChrzaszczMateuszzakwalifikowany
CichySzymonniezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
CieślaOliwianiezakwalifikowany
CiołekOskarzakwalifikowany
CygalAdamniezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
CzerkesAmadeuszniezakwalifikowany
ĆwikłaCyprianzakwalifikowany
DanieleckaKlaudianiezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
DasiewiczMichałzakwalifikowany
DewerendaNataliazakwalifikowany
DoleckiMichałzakwalifikowany
DomańskiMaciejzakwalifikowany
DrzazgowskiNikodemniezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
DudaTomaszzakwalifikowany
DudekJuliazakwalifikowany
DulikBożydarzakwalifikowany
DworakMarcelniezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
DziubaTomaszzakwalifikowany
FligWiktorzakwalifikowany
FligWiktorianiezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 2 preferencji)
FutomaJakubzakwalifikowany
GabryśAdamzakwalifikowany
GalasSzymonniezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
GałuszkaKarolinazakwalifikowany
GąsiorKacperzakwalifikowany
GąsiorowskaNataliazakwalifikowany
GołyszMartazakwalifikowany
GórkaKarolinazakwalifikowany
GórskiPatrykzakwalifikowany
GrabiecOliwianiezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
GrendaJakubzakwalifikowany
GrochalskiSzymonzakwalifikowany
GrzelczykMarcelzakwalifikowany
GrzybowskiTomaszzakwalifikowany
GwizdakJULIAzakwalifikowany
HauslerAmelianiezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
HawrylakMaciej, Krzysztofniezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
HermannMałgorzataniezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
HołystOliwierniezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
IgrasKevinzakwalifikowany
IONASCOPAULINAniezakwalifikowany
JagiełłoJakubzakwalifikowany
JakubowskiSzymonzakwalifikowany
JamkaSzymonzakwalifikowany
JanasPatrykzakwalifikowany
JaniukEmiliazakwalifikowany
JastrząbDominikniezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
JastrzębskaJuliazakwalifikowany
JastrzębskiKonradniezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
JaszczyszynKingazakwalifikowany
JaworskiKacperzakwalifikowany
JopKlaudiazakwalifikowany
Jurakfabianniezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 2 preferencji)
JurekMarcelniezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
KaczkowskaNicoll Mariazakwalifikowany
KaletkaDanielzakwalifikowany
KałużaPawełzakwalifikowany
KamińskaMagdalenaniezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
KamińskaNatalianiezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
KantorEmiliazakwalifikowany
KańskaNikolazakwalifikowany
KarwatowskaAlicjazakwalifikowany
KaźmierskaAleksandrazakwalifikowany
KliśBłażejzakwalifikowany
KmitaJuliazakwalifikowany
KnopekNicollniezakwalifikowany
KnychAlicjazakwalifikowany
KnychKamilzakwalifikowany
KoltunJanzakwalifikowany
KołodziejczykZofiazakwalifikowany
KomarnickaAmeliazakwalifikowany
KomendaJulianiezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
KonefałMaksymilianzakwalifikowany
KopaczWiktorianiezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
KopećNatalianiezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
KorczakBartłomiejniezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
KorzeniowskaZuzannazakwalifikowany
KotfasMarcinzakwalifikowany
KotlińskaJuliazakwalifikowany
KotopkaAleksandraniezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
KowalMiłoszniezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
KowalewskiKamilzakwalifikowany
KowalskiAndrzejzakwalifikowany
KoziarskiKacperzakwalifikowany
KozińskiJakub Grzegorzzakwalifikowany
KoziołGabrielniezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
KozubekAmeliazakwalifikowany
KoźlakHubertniezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
Koźlak-SzumiejkoBrajanzakwalifikowany
KrauzeOskarniezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
KrawiecBartłomiejniezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 3 preferencji)
KretAntonizakwalifikowany
KretWiktoria Ewaniezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
KrólikowskaIzabelazakwalifikowany
KryjakŁukaszniezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
KrypowyczIgorzakwalifikowany
KuczyńskiAleksanderzakwalifikowany
KulawiakDanielzakwalifikowany
KurzajKarolzakwalifikowany
KwiatkowskaOliwiazakwalifikowany
LeśniewskiKacperzakwalifikowany
LewandowskiWojciechzakwalifikowany
LiedtkeSamuelniezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
LipińskiSzymonzakwalifikowany
ListwanGrzegorz, Piotrniezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
LuberaAnitazakwalifikowany
ŁACNYALANzakwalifikowany
ŁazarowiczPatrykzakwalifikowany
ŁazikowskaDominikazakwalifikowany
ŁukasikEmilniezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 2 preferencji)
ŁukaszczukKingazakwalifikowany
ŁukomskiMateuszzakwalifikowany
ŁuszczyńskiMarcinniezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
MajchrowiczKacperniezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
MajkaKacperzakwalifikowany
MakowskiHubertzakwalifikowany
MalinowskiBartoszzakwalifikowany
MałysiakJulianiezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
MarczakJakubniezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
MarkowskaOliwiazakwalifikowany
MazurBartoszzakwalifikowany
MądrzańskiMichałzakwalifikowany
MichalskiJakub Bartłomiejzakwalifikowany
MichelNicollzakwalifikowany
MichońAleksandraniezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
MidorMateuszzakwalifikowany
MierzejewskiFilipzakwalifikowany
MikaEwelinazakwalifikowany
MikutelPatrycjazakwalifikowany
MirekHubertzakwalifikowany
MolikKinganiezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
MorozińskiBartłomiejzakwalifikowany
NagajRafałzakwalifikowany
NawrotekMayazakwalifikowany
NieckarzGrzegorzniezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
NiedźwickiIgorniezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 2 preferencji)
NiemasKacperniezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
NiteckiKamilzakwalifikowany
NowakFelikszakwalifikowany
NowakJakubzakwalifikowany
NowakowskiMichałzakwalifikowany
NowickiBartoszzakwalifikowany
OkołotowiczMichałzakwalifikowany
OlejniczakWiktorianiezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
OrmanPatrykzakwalifikowany
PacześnaZuzannaniezakwalifikowany
PaluchKatarzynazakwalifikowany
ParadowskiJakubniezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
PatkowskiJakubzakwalifikowany
PawlusOliwiazakwalifikowany
PelczarskiKacperzakwalifikowany
PelisNicollniezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
PełechMichałzakwalifikowany
PeńskoOliwiazakwalifikowany
PiątkowskaRóżaniezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
PielichatyJacekniezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
PielichatyPatrykniezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
PietrołajZuzannazakwalifikowany
PiękośTomaszzakwalifikowany
PikowskiKacperzakwalifikowany
PilczukJakub Janniezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 2 preferencji)
PirógJakubzakwalifikowany
PlebanikPatrycja Eweliazakwalifikowany
PodgórskiBartoszzakwalifikowany
PolejczukWiktoriazakwalifikowany
PołetekNatalia Annaniezakwalifikowany
PrzybycieńJakub Pawełzakwalifikowany
PsonkaEmiliazakwalifikowany
PułanceckiSzymonniezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
RaczakWojciechniezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
RawickaZuzannaniezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
ReśkoNadiazakwalifikowany
RodakKacperzakwalifikowany
RosolikXsaweryzakwalifikowany
RozielKonradzakwalifikowany
RudeńskaNataliazakwalifikowany
RudnickaWiktoria Danutaniezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
RutkowskiMateuszzakwalifikowany
RybaBłażejniezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
RybaSZYMONzakwalifikowany
RycombelTomaszniezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
RzymskiKacperniezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
SadlakTobiaszzakwalifikowany
SamselMagdalenaniezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
SarkowiczKlaudiazakwalifikowany
SerafinZuzannaniezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
SerwatkiewiczAmelianiezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
SienkiewiczJakubzakwalifikowany
SierosławskiPatrykzakwalifikowany
SkotnickiIgorzakwalifikowany
SkowronekMajazakwalifikowany
SKOWROŃSKIOSKARzakwalifikowany
SkrobichSebastianzakwalifikowany
SłabickaMalwinaniezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
SŁOCKIADRIAN KRYSTIANzakwalifikowany
SmolakMonikaniezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
SmutekLenazakwalifikowany
SobczyńskiPrzemysławniezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
SochaKasandrazakwalifikowany
SołodowczukWeronikazakwalifikowany
SpringerMaksymilianzakwalifikowany
SroczyńskaOliwiazakwalifikowany
SrokaKacperzakwalifikowany
SromekKingazakwalifikowany
StanowskaNataliazakwalifikowany
STELMASZEKDAWIDzakwalifikowany
StrapWiktorniezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
StropaJulianiezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
StrukJakubniezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
StrzeszynaDorotazakwalifikowany
SurusHubertzakwalifikowany
SypieńBartoszzakwalifikowany
SzafarskiKrystianniezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
SzczepanekMikołajniezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
SzczygiełDominikazakwalifikowany
SzewczukJesikazakwalifikowany
SzęszołAgnieszkaniezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
SzkudłapskiPatrykniezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
SzłapaNatalianiezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
SzwarcBłażejniezakwalifikowany
SzychalskaOliwiazakwalifikowany
SzymańskiMaciejzakwalifikowany
ŚliwińskiEmilzakwalifikowany
ŚwierzkoAgatazakwalifikowany
ŚwierzkoMonikaniezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
ŚwirskaKarolinazakwalifikowany
ŚwitalskaJulianiezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
TarymaFabianzakwalifikowany
TomaszewskiFabianniezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
TomkiewiczSzymonniezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
TrąpczyńskiJanzakwalifikowany
TrojanowskaAgatazakwalifikowany
TrybulecJanniezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
TumiłoNadianiezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
TurekJustynaniezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
TurkiewiczEmiliazakwalifikowany
UrbaniakMateuszzakwalifikowany
UrbaniakWiktorianiezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
WagnerCyprianzakwalifikowany
WańczykKamilzakwalifikowany
WawrynowiczPiotrzakwalifikowany
WińskiHubertzakwalifikowany
WitczakLiliananiezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
WłodarczykKarolinazakwalifikowany
WłodarczykSzymonzakwalifikowany
WojciaczykJuliazakwalifikowany
WojtycaGabrielazakwalifikowany
WojtysiakJakubzakwalifikowany
WołodkoLaurazakwalifikowany
WołoszyńskaAnnaniezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
WołyniakMaciejzakwalifikowany
WoźniakMateuszzakwalifikowany
WoźnyZuzannazakwalifikowany
WronaPatrykniezakwalifikowany
WrzeszczMartynaniezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
WydraDominikaniezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
WydraMartynaniezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
WysockaAmeliazakwalifikowany
WzroślakMichałniezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
YatsenkoMaksymzakwalifikowany
ZaczykOskarzakwalifikowany
ZającAntoninazakwalifikowany
ZającWojciech Karolniezakwalifikowany
ZajączkowskaJulia Marianiezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
ZawadzkaKalinazakwalifikowany
ZawiślakKamilzakwalifikowany
ZłotyPawełzakwalifikowany
ZontekOliwiazakwalifikowany
ŻmudzińskiMichałzakwalifikowany

 

OddziałNajniższa liczba punktów
(1aTBs) Technik budownictwa – profil strażacki36.35
(1aTBz) Technik budownictwa – profil zarządzanie37.85
(1bTL) Technik logistyk53.85
(1cTLm) Technik logistyk – klasa mundurowa69.7
(1dTS) Technik spedytor64.75
(1eTA/TEP) Technik analityk51.9
(1fTEO/TRW) Technik urządzeń i systemów energetyki odnawialnej60.95
(1fTRW/TEO) Technik robót wykończeniowych w budownictwie46.2

Lista kandydatów zakwalifikowanych i niezakwalifikowanych w postępowaniu rekrutacyjnym

Branżowa Szkoła I Stopnia Nr 1 im. prof. Wacława Żenczykowskiego w Kłodzku

NazwiskoImięDecyzja
BartkówBoryszakwalifikowany
BudzyńMaciejzakwalifikowany
ChrzaszczMateuszniezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 2 preferencji)
DudekMateuszzakwalifikowany
FilMikołajzakwalifikowany
GąsiorKacperniezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
HryniewieckiJakubzakwalifikowany
Jurakfabianzakwalifikowany
JustkaJakubzakwalifikowany
KalinowskiBartłomiejzakwalifikowany
KarpielKamilzakwalifikowany
KijankaMateuszzakwalifikowany
KochanKacperniezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
KonarskiJakubzakwalifikowany
KowalBartoszzakwalifikowany
KowalMaciejzakwalifikowany
KulawiakDanielniezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
ŁaszczukMarcelniezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
ŁukasikEmilzakwalifikowany
MajkutBartoszniezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
MałysiakJuliazakwalifikowany
MaślakJakubzakwalifikowany
MatiasKacperzakwalifikowany
MisińskiSebastianzakwalifikowany
MorozińskiBartłomiejniezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
NiedźwickiIgorzakwalifikowany
NiewójtBrajanzakwalifikowany
PierógAdamzakwalifikowany
PułanceckiSzymonniezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
PuwalskiDominikzakwalifikowany
RaczakWojciechzakwalifikowany
RadwańskiTomaszniezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
RadzewiczDanielzakwalifikowany
ResselKrzysztofzakwalifikowany
SŁOCKIADRIAN KRYSTIANniezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
STELMASZEKDAWIDniezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
SzeligiewiczKamilniezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
SzponarWiktorzakwalifikowany
SzumnaAngelikaniezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
UrbaniakMateuszniezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
UrzędowskiBrajanniezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
WińskiHubertniezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
WiszWiktorzakwalifikowany

 

OddziałNajniższa liczba punktów
(1aBSmontstol) Monter stolarki budowlanej34
(1aBSmontzab) Monter zabudowy i robót wykończeniowych w bud.28.8
(1bBSmaglog) Magazynier-logistyk35.95
Przejdź do zawartości strony