Słownik

Słownik

C

Cad – oznacza komputerowe wspomaganie projektowania (Computer Aided Design). Termin określa projektowanie za pomocą komputera.

CAD Decor Paradyż – pozwala na kompleksowe zaprojektowanie pomieszczenia ściśle według własnych pomysłów, poczynając od kształtu pomieszczenia a kończąc na dekorowaniu powierzchni w najdrobniejszych szczegółach.

G

GstarCAD – to narzędzie do tworzenia rysunków technicznych 2D i 3D. Program wyposażony został w bogaty zestaw funkcji do rysowania różnego rodzaju linii, kształtów, wymiarowania zarówno w przestrzeni dwu-, jak również trójwymiarowej. Poszczególne narzędzia pogrupowane zostały na zakładkach w interfejsie wstążki.

P

Polilinia – narzędzie, które umożliwia rysowanie krzywej, składającej się zarówno z odcinków linii prostej jak też łuków.

S

Sweet home 3D 4.1 – pozwala zaprojektować kompletne mieszkanie czy piętro domu, z naciskiem na bardzo dokładne określenie wymiarów i umiejscowienie elementów.

T

Trójwymiarowe przedstawianie obiektów – uzyskiwanie brył i przedstawianie ich w różnych widokach, tworzenie trójwymiarowych animacji.

Last modified: Monday, 26 May 2014, 11:00 AM