Podziękowania od „Fundacji Pod Psią Gwiazdą”

Jesteśmy ogromnie wdzięczni uczniom i ich rodzicom, opiekunom oraz dyrekcji Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych nr 1 z Kłodzka za zorganizowanie zbiórki darów, której pomysłodawcą była Pani Izabela Kapitan i odwiedzenie naszych podopiecznych w schronisku. Psiaki miały tyle uwagi, że wszystkie mogły wyjść na przyjemne spacerki, a w dodatku trzy przesympatyczne uczennice zostały dłużej aby pomóc w porządkowaniu schroniska. Naprawdę taka pomoc jest dla nas bardzo cenna.

 

Wybory Miss i Mistera Szkoły – 03.04.2019

Dnia 3 kwietnia Samorząd Uczniowski zorganizował wybory Miss i Mistera Szkoły. Uczestnicy prezentowali się w strojach wieczorowych, sportowych i codziennych jak i brali udział w rozmaitych konkurencjach. 3 dziewczyny (Agnieszka Cange, Oliwia Buda oraz Nicoll Piórkowska) otrzymały taką samą najwyższą ilość punktów. Ostatecznie głosami widzów Miss Szkoły została Nicoll Piórkowska, a Misterem Oliwier Kwiatkowski. Serdecznie gratulujemy zwycięzcom, a pozostałym uczestnikom dziękujemy za odwagę i wspaniałą zabawę.

Zdjęcia: Marcin Juhas © Copyright

Ile o nich wiesz ?

Propozycja kampanii społecznej uczniów klasy 2c TL
Nell, Weroniki i Pawła.

Opiekun: Pani Magdalena Zaremba