Niech Młodzi mają głos! Zakończyło się głosowanie do Młodzieżowej Rady Powiatu. W jej składzie znalazły się dwie uczennice Budowlanki: Olga Kubabska i Antonina Zając. Wierzymy, że ich aktywność i pasja znajdą odzwierciedlenie w wielu młodzieżowych projektach: rozwojowych, twórczych, ekologicznych, przedsiębiorczych czy kulturalnych. Trzymamy kciuki za nasze przedstawicielki. Będziemy przyglądać się i kibicować ich pomysłom.
Miło Nam poinformować, że do zawodów II stopnia VIII Ogólnopolskiej Olimpiady Spedycyjno-logistycznej zakwalifikowali się uczestnicy, którzy w zawodach I stopnia uzyskali co najmniej 21 punktów.
1. Puk Gracjana 23 punkty
2. Gajda Michał 22 punkty
3. Serafińska Marcelina 21 punktów
II miejsce w Mistrzostwach Powiatu Kłodzkiego Szkół Ponadpodstawowych w szachach drużynowych.
Skład: Skop Dominik, Charęza Weronika, Malik Michał i Knych Kamil.
Gratulacje ??
#BUDOWLANKAKŁODZKO