|
|
21 listopada
|
Lekcja muzealna klasy 2a_T i 2e_TW dniach 17 i 18 listopada b.r. klasy 2aT i 2eT uczestniczyły w lekcji muzealnej na temat sztuki baroku. Lekcje zorganizowała p. Małgorzata Perczynska-Knopek w porozumieniu z Muzeum Ziemi Kłodzkiej. Młodzież miała okazję zapoznać się z przykładami barokowej architektury oraz zobaczyć przykłady malarstwa, rzeźby czy snycerstwa znajdujące się w kłodzkiej kolegiacie. |
Światowy Dzień Rzucania Palenia
|
Obchody Święta Niepodległości
|
Przysięga klas mundurowych I i II w Dzień Niepodległości ??
|
Powiatowe i Miejskie Obchody Święta Niepodległości w Kłodzku
|
11 listopada
|
Obóz szkoleniowy dla klas strażackich
|
Szkolny Konkurs Piosenki Patriotycznej
|













































